Norge (NOK)

Utrust deg til ditt neste klatreeventyr Kjøp her

Startside Utstyr Kniver & Verktøy Kniver Morakniv Garberg Multi-Mount

Morakniv Garberg Multi-Mount

Morakniv Garberg Multi-Mount
Beskrivelse

Beskrivelse

Morakniv Garberg Multi-Mount er en kraftig utendørs kniv med fullt grep og avanserte monteringsmuligheter, perfekt for eventyreren som trenger et pålitelig og robust verktøy i krevende situasjoner. Utviklet med tanke på både funksjon og holdbarhet, tilbyr kniven utmerkede funksjoner for de som vil ha et trygt verktøy for hånden. Bladet, laget av resirkulert svensk rustfritt stål, beholder skarpheten i lang tid og er kompatibel med lettere stål for å gjøre det lettere å starte brann i naturen.

Det ergonomiske, spoleformede polymerhåndtaket er utstyrt med et friksjonsgrep og fingerbeskyttelse for å gi maksimal kontroll og sikkerhet. Det 3,2 mm tykke bladet gir både styrke og stabilitet i hvert kutt og kutt. Takket være sin smarte design er kniven optimalisert for å arbeide effektivt og sikkert under alle værforhold hele året.

Polymerknivsliren er symmetrisk, noe som gjør den egnet for både høyre- og venstrehendt bruk. Morakniv Multi-Mount er MOLLE-kompatibel og tilbyr et bredt spekter av monteringsmuligheter med borrelås, stropper, skinner, hull og spor – her er det bare fantasien som setter grenser.

  • Bruk: Bushcraft, utendørs, jakt
  • Knivlengde: 109 mm
  • Knivtykkelse: 3,2 mm
  • Knivlengde: 229 mm
  • Ståltype: Svensk rustfritt stål
  • SGM: SGM®S-BSE111
  • Nominell hardhet (HRC): 58
  • Gripmateriale: Polyamid
  • Nettovekt: 240 g
Spesifikasjoner

Spesifikasjoner

Artikkelnummer1200018991
EAN-kode7391846017493
VaremerkeMorakniv
BruksområdeJakt, Vandring
SesongHøst, Sommer, Vinter, Vår
Omtaler
Også tagget i:
  • Høst
  • Jakt
  • Sommer
  • Vandring
  • Vinter
  • Vår

Din handlevogn(0 artikler)

Handlevognen er tom
Totalt: 0 kr
Til kassen

Favoritter(0 artikler)

Du har ingen favoritter
Norge (NOK)
Meny